Огляд килимка Кемпінг ХС-2 від Інни Новаторовой

Огляди 01 вересня 2017

ачі подорожей Інна і Максим, які з успіхом ведуть свій тревел-блог We travel in, нещодавно побували у черговому поході, де мали можливість протестувати один із наших самонадувних килимків ХС-2. То ж хто, як не вони, зможе детально розповісти про всі плюси та мінуси килимка.

ачі подорожей Інна і Максим, які з успіхом ведуть свій тревел-блог We travel in, нещодавно побували у черговому поході, де мали можливість протестувати один із наших самонадувних килимків ХС-2. То ж хто, як не вони, зможе детально розповісти про всі плюси та мінуси килимка.

- «Чого нам так не вистачає у подорожах?»
- Відчуття дому, комфорту та затишку!

Мабуть, під час довгої подорожі кожна людина згадує своє зручне ліжко. Так думали й ми, доки не зрозуміли, що сон може бути комфортним і в дорозі.


До нас на тест потрапив самонадувний килимок фірми ТМ «Кемпінг». На вигляд ― маленький і компактний мішечок. Дивлячись на нього, важко повірити, що за кілька хвилин цей мішок перетвориться у зручне ліжко.


Усередині мішка зберігається згорнутий килимок із гумовими фіксаторами. Треба відзначити, якість гумок ― відмінна. Гадаю, вони прослужать довго. У мішок вшита кишеня, в якій зберігається комплект для ремонту. Тепер можна не турбуватися, що десь на природі у мене спустить моє ліжко і мені доведеться спати на землі.

Килимок ХС-2 ​​​​​​ дуже легкий ― усього 0,77 кг. А у надутому стані ― це майже повноцінне односпальне місце 183х51х3 см.

Основа килимка виготовлена з 75D поліестеру з нековзним поліуретановим покриттям, а всередині він наповнений поліуретановою піною 18-20 кг/м3.

Надувається килимок за допомогою надійно закріпленого латунного клапана. Величезна його перевага в тому, що процес надування відбувається самостійно! Відкрив клапан, кілька хвилин ― і килимок майже надутий.

Коли я використовувала килимок вперше, він не надувся повністю, і я вже майже засмутилася. Крутила коробку і вишукувала дату виробництва, думала, що десь є дефект, а мені дуже не пощастило і тепер у своїх походах доведеться повернутися до каремату. Та виявляється, щоб килимок надувся повністю, його потрібно вийняти з упаковки, розправити і лишити полежати з закритим клапаном 5-10 хвилин. Тим часом можете зайнятися встановленням намету. Як закінчите, сміливо відкривайте клапан і насолоджуйтеся комфортом, лежачи на килимку.


Особливо гріє душу, що це український бренд. До останнього думала, що найкраще туристичне спорядження приходить з-за кордону. Проте, як виявилося, українські бренди нітрохи не гірші: оптимальне співвідношення якості та ціни особливо підходить людям, які просто люблять відпочивати на природі.

Наше переносне ліжко вже встигло побувати на морі в Україні та у каяк-турі у Грецію. Якщо порівнювати сон на карематі та килимку, однозначно виграє килимок «Кемпінг». Сон на ньому міцніший, спати м'якше та спокійніше.


Збирати килимок так само швидко, як і надувати. Головне ― зібрати його правильно: спочатку згорнути в два рази, а потім вже повністю спускати повітря. Інакше він просто не поміститься назад у чохол.

Загалом ми дуже задоволені килимком «Кемпінг»: легкий, компактний, зручний, а за таку ціну стає просто улюбленим.


Спочатку боялася, що невеликим мінусом килимка може стати його яскравий колір «свіжої трави», що він може швидко забруднитись і т.і.. Та килимок залишився абсолютно чистим, оскільки має поліуретанове покриття. Завдяки цьому його легко мити, часом досить навіть просто протерти вологою ганчіркою.

Дякую хлопцям із команди «Кемпінг» ― за те, що вони роблять наш відпочинок комфортнішим і приємнішим.