Огляд тенту "Sun Tent" від Сергія Борисовича

Огляди 05 жовтня 2017

«Мабуть, кожен у погожий літній день мріяв поніжитися на пляжі. Та часом так хочеться затінку, щоб сховатися від пекучого сонця. Особливо, якщо на пляжі немає дерев і розтягнути звичайний тент доволі проблематично», ― сьогодні ми публікуємо ще один досить цікавий огляд нашого тенту від Сергія Борисовича.

«Мабуть, кожен у погожий літній день мріяв поніжитися на пляжі. Та часом так хочеться затінку, щоб сховатися від пекучого сонця. Особливо, якщо на пляжі немає дерев і розтягнути звичайний тент доволі проблематично», ― сьогодні ми публікуємо ще один досить цікавий огляд нашого тенту від Сергія Борисовича.


«Мало коли недорогі намети можуть похвалитися тим, що їх зовнішній тент можна встановити окремо від внутрішнього. Тому намети для вирішення завдання майже не підходять. Як окреме рішення можна розглядати спеціальні тенти ― наприклад, тент КЕМПІНГ «Sun Tent», який поставляється у чохлі.
У комплекті:
тент
• 2 фібергласові дуги (в чохлі)
• 4 кілочки (в чохлі)

Важить увесь комплект не так мало ― 1,8 кг. Встановлюють тент, як звичайний намет. Фактично це і є намет без однієї стінки:
• розгортаємо тент, за необхідності (якщо вітер) фіксуємо одну його сторону кілочками, щоб вітер не зніс тент.
• збираємо дуги;
• протягуємо дуги в тент;
• натягуємо тент на дуги та фіксуємо дуги по кутах тенту;
• підв'язуємо перехрестя дуг у найвищій точці тенту;
• фіксуємо тент кілочками.

Щоб встановити тент, потрібно близько 2-3 хвилин. Заявлені габарити тенту ― 100 х 180 х 100 см, але це зовнішні габарити. Внутрішні розміри десь на 10 см менші.

Загальна довжина фібергласових дуг ― близько 3 метрів, діаметр ― 7 мм, за необхідності їх можна замінити на алюмінієві відповідної довжини.

Мабуть, дуги ― це найсуперечливіше місце в тенті. Втім, можливо, я просто звик до алюмінієвих дуг у наметі. З фібергласовими дугами потрібно поводитися обережніше, ніж з алюмінієвими.

Основа дуг по кутах тенту фіксується у пластиковий язичок із двома отворами ― одне для дуги, а інше ― для кілочка. Самі кілочки дуже прості ― зігнутий дріт. На землі вони утримуватимуть тент без проблем, а от на піску ― вже навряд, та й загубити їх у піску дуже просто.

Дно тенту ― армований поліетилен 110 г/м. Фактично ― поліетиленовий мішок. З боків тенту є дві плоскі кишені на дні: як пише виробник, вони потрібні, щоб набити їх піском і закопати ― такий собі якір для більшої стійкості.

Стінки ― поліестер 300 мм водяного стовпа, 170T. Як бачимо, захисту від дощу виробник не обіцяє. Тент із просоченням був би задушливішим, проте й наш варіант ― не з тих, що продуваються з усіх боків, і часом може бути трохи задушливим, але, в принципі, у ньому дуже комфортно. До речі, всередині тенту, в дальніх кутах, є дві плоскі кишені для всіляких дрібниць. Забарвлення тенту ― непримітне, що теж дуже добре.

Розбирають тент у порядку, зворотному збірці; часу це займає навіть менше.

Отже: як свідчить практика, такий тент вельми цікавий не тільки на пляжі; він також може стати у пригоді як рибалкам, так і велосипедистам. Його можна поставити у саду або парку, щоб діти грали у ньому або поруч. Також під час недовгих вилазок на природу тент можна використовувати, як склад: скласти у нього рюкзаки для захисту від сонця.


За обсягом тент спокійно вміщує двох дорослих, які сидять, а з боків залишається місце для невеликих рюкзаків. Дещо неоднозначний вигляд має малий шмат тканини, що звисає біля входу ― коли сонце у зеніті, тінь від тенту буде мінімальною.

Таким чином, за свою ціну «Sun Tent» ― це відмінне рішення для тих, хто любить відпочинок не тільки на пляжі, а й на природі загалом.»